ליסינג מימוני לבעלי עסקים

תוכן עניינים

בעלי עסקים רבים מסתמכים על הרכב שלהם בצורה כמעט טוטאלית. לדוגמא, שיפוצניקים, קבלנים, אנשי מכירות ועוד – כל אלה הרכב הוא בעצם כלי העבודה שלהם. גם אנשים במשרות אחרות כמו מנהלים צריכים רכב שיטיב עם המעמד שלהם, כמו רכב מנהלים, ושייקח אותם בצורה יעילה ואיכותית ממקום למקום. הדרך הטובה ביותר לקנות רכב לבעלי עסקים היום היא  במסלולי ליסינג מימוני של חברות הליסינג עם 100 אחוז מימון לרכב.

דוגמא עיקרית לרכבי עבודה הם רכבים מסחריים וטנדרים. רכבים מסחריים מתחלקים לשניים: רכב מסחרי קטן ורכב מסחרי גדול. מי שמשתמש בעיקר ברכבים מסחריים הם מפיצים למיניהם, שצריכים רכב עם קיבולת פנים גבוהה, נוחות מרבית להטענה והורדה של סחורה וגם לא פחות חשוב – שהרכב יהיה נוח, נעים ויהיו בו פיצ'רים שיהפכו אותו ל"משרד נייד".

רכב מסחרי? המשרד הנייד שלך

סיטרואן ג'מפי
סיטרואן ג'מפי

משרד נייד הוא מושג שלא מעט בעלי עסקים מכירים. למעשה, מי שנמצא על הכביש כל כך הרבה שעות ביום, מנהל את העסקים שלו תוך כדי נסיעה. במצבים כאלה, כשיש מקום לכוס קפה, מעמד מובנה ללפטופ, אפשרות נוחה להתקין דיבורית, תאי אחסנה מרובים ועוד פיצ'רים דומים – זה כמעט חובה לאנשים כאלו, וזה הופך את החוויה היומיומית לנוחה משמעותית.

 

טנדרים – למי שצריך אקסטרה כח

פלח גדול אחר של בעלי עסקים צריך טנדרים. טנדרים הם רכבים עוצמתיים במיוחד שמתאימים גם לתנאי כביש לא אידיאליים כך שלוקחים אותם הרבה פעמים קבלנים, תפאורנים שצריכים להרכיב תפאורה במקומות מורכבים, ועוד. לטנדרים יש יכולות לסחוב משקל רב וגם רבים מהם מאפשרים בעצם את האיכויות של "משרד נייד".

שברולט סילברדו
שברולט סילברדו

 

בעלי עסקים קונים רכב בליסינג מימוני

בליסינג מימוני למעשה, אתם מקבלים הלוואה לרכישת הרכב ומשלמים כל חודש במשך 3 שנים סכום שנקבע בהסכם עם חברת הליסינג, סכום חודשי שהוא נוח עבורכם בהתנהלות החודשית ושלא יקרע לכם את הכיס. אחרי 3 שנים אתם משלמים את היתרה. מה שטוב בליסינג מימוני זה האפשרות לקנות רכב חדש לצרכי עבודה באופן מיידי, ולהקל משמעותית על העובר ושב החודשי, על ידי חלוקת מחיר הרכב לתשלומים נוחים. תתחדשו.

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות אחרונות באתר
בחירת פנס לפעילות מבצעית

בעת בחירת פנס לשימושים מבצעיים, ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון על מנת לבחור את הדגם המתאים ביותר.

כתבות נוספות שאולי תאהבו
בחירת פנס לפעילות מבצעית

בעת בחירת פנס לשימושים מבצעיים, ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון על מנת לבחור את הדגם המתאים ביותר.